UNIC URW-706-2

UNIC URW-706-2 si zachováva všetky vlastnosti triedy štandardného pavúkového žeriavu URW-706. Vďaka schopnosti zdvihnúť až 6 ton je zariadenie URW 706-2 schopné zdvihnúť maximálnu výšku háku 25,9 metra, čo je o 3 metre viac ako v prípade štandardného modelu (s háčikom na vyhľadávanie).

Tento prídavný hák hydraulického prehľadávača z neho robí skutočne všestranný stroj a poskytuje ďalší dosah pre náročné projekty zdvíhania. Vďaka svojej kompaktnej povahe je tento mohutný stroj stále schopný získať prístup prostredníctvom štandardných dvojitých dverí, vďaka čomu je ideálny pre ťažko prístupné miesta alebo obmedzené zdvíhacie oblasti.

UNIC URW-706-2 je možné ovládať z miesta vodiča alebo pomocou plne funkčného rádiového diaľkového ovládača pre presné umiestnenie bremena. Digitálna spätná väzba a zaznamenávanie údajov sú v prípade potreby k dispozícii aj ako doplnky.

Žeriavy UNIC sú európskym hlavným predajcom japonského výrobcu Furukawa UNIC. Ponúkame mini pavúky UNIC v celej našej stále sa rozširujúcej sieti predajcov po celej Európe, na Strednom východe a v Afrike. Náš bezkonkurenčný sortiment mini pavúkových žeriavov UNIC je k dispozícii na zapožičanie alebo kúpu prostredníctvom našej rozsiahlej siete predajcov.

GALERIA PRODUKTU

DOPYT NA PRODUKT