ECO-UNIC WBE

Mini žeriav UNIC ECO, navrhnutý pre prácu v čistom a citlivom prostredí, je verziou štandardných modelov UNIC napájaný z batérií, s kapacitou od 0,995 ton do 2,9 t, a ponúka zdvíhanie bez dymu a šetrné k životnému prostrediu.

Pavúkový žeriav ECO UNIC s nulovými emisiami je napájaný nabíjateľnou batériou a je ideálny na prácu vo vnútri preplnených, obmedzených alebo obmedzených prístupových priestorov, ako sú múzeá a galérie, nemocnice, letiská a výrobné závody.

750 mm široké kolesá ECO UNIC sa dajú ľahko manévrovať okolo prekážok a cez úzke priestory na pneumatikách s nízkym označením. Tento model mini žeriavu je vybavený rádiovým diaľkovým ovládaním, funkciou obmedzenia pracovnej plochy a voliteľným obmedzením otáčania.

Žeriavy UNIC sú hlavným európskym  predajcom japonského výrobcu Furukawa UNIC. Ponúkame mini pavúky UNIC v celej našej stále sa rozširujúcej sieti predajcov po celej Európe, na Strednom východe a v Afrike. Náš bezkonkurenčný sortiment mini pavúkových žeriavov UNIC je k dispozícii na zapožičanie alebo kúpu prostredníctvom našej rozsiahlej siete predajcov.

GALERIA PRODUKTU

DOPYT NA PRODUKT