UNIC URW-547

Mini pavúk žeriav UNIC URW-547 ponúka maximálnu výšku zdvihu 18,6 metra a nosnosť 4 t ako štandard. Kompaktná podpera tohto mini žeriavu znamená, že je schopný pracovať v obmedzených a ťažko prístupných oblastiach.

Rádiové diaľkové ovládanie a vylepšené bezpečnostné prvky sú štandardne dodávané od pokročilého bezpečnostného systému Lift-Smart, výsuvných zámkov, ktoré zaisťujú stabilizáciu podvozku pred vykonaním akýchkoľvek zdvíhacích operácií. Tento mini žeriav obsahuje tiež ochranu proti obratu pomocou výstražných svetiel stability a výstražných výstražných zariadení, ktoré pomáhajú predchádzať riziku prevrátenia žeriava.

K dispozícii je možnosť dodatočnej dĺžky s rýchlo inštalovaným háčikom na vyhľadávanie, s uhlami od 0 ° do 60 ° a nosnosťou až 500 kg.

Žeriavy UNIC sú európskym hlavným predajcom japonského výrobcu Furukawa UNIC. Ponúkame mini pavúky UNIC v celej našej stále sa rozširujúcej sieti predajcov po celej Európe, na Strednom východe av Afrike. Náš bezkonkurenčný sortiment mini pavúrových žeriavov UNIC je k dispozícii na zapožičanie alebo kúpu prostredníctvom našej rozsiahlej siete predajcov.

GALERIA PRODUKTU

NA STIAHNUTIE: URW-547 TECHNICKÉ ÚDAJE

DOPYT NA PRODUKT